ŞİŞLİ KARAGÖZYAN ERMENİ YETİMHANESİ VAKFI

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YÖNELİK

GIDA/ERZAK YARDIMI PROJESİ

Vakfımız, kuruluşunun 110.yılı arifesinde, kuruluş gayesini gerçekleştirmek ve kuruluşundan bu yana süregelen yerleşik teamülü devam ettirmek maksadıyla 110 aileye yönelik bir sosyal yardım projesi başlatma kararı almıştır.

İhtiyaç sahibi birey ve ailelere, bu proje ve vakfiyemizde yazılı hayır şartları kapsamında gıda/erzak yardımında bulunulacaktır.

Söz konusu yardım, başvurusu kabul edilen bireylere teslim edilecek kartlara 1 (bir) yıl süreyle ve her ay düzenli olarak asgari 500.-TL (BeşYüzTürkLirası) yüklenmek suretiyle gerçekleştirilecektir. Kart tutarı, hanede yaşayan kişi sayınına yönelik olarak 1.000 TL (Bin TL), 1500 TL (BinbeşyüzTL), olarak değişkenlik gösterebilecektir.

Vakıf, yardımın veriliş şekli, tutar ve esaslarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Gıda/erzak yardımından yararlanacak ihtiyaç sahiplerinde aranacak şartlar, başvuru koşulları ve sair detaylar için lütfen tıklayınız.

Başvurular, bizzat yapılacak olup, başvuru koşulları ekindeki belgeler eksiksiz doldurulmalıdır. Başvuru formlarını önceden dolduramayacak durumda olanlara bavuru sırasında kimlik belgesini yanında bulundurmaları kaydıyla yardımcı olunacaktır.

Başvuru Adresimiz        : Abidei Hürriyet Cad.No.140 Şişli İSTANBUL

Başvuru iletişim            : 0534 812 31 17- ARSİ DEMİR

Başvuruların hafta içi 09:00 ve 17:00 saatleri arasında yapılması rica olunur.